نتایج کامل قایقران های ایران در کاپ دو جهانی

قایقران های ایران در رقابت های کاپ دو جهانی به مصاف حریفان رفتند و نتایجشان تقریبا تعیین شد.

نتایج کامل قایقران های ایران در کاپ دو جهانی

به گزارش خبرنگاران، رقابت های قایقرانی کاپ دو جهانی در مجارستان در حال برگزاری است و ملی پوشان ایران در مواد مختلف به مصاف حریفان رفتند که تا صبح امروز (شنبه) نتایج بعضی از رشته ها به طور کامل معین شده است.

نتایج و زمان بندی تمام ملی پوشانی که در این مسابقات به آب زده اند به ترتیب زیر است:

کایاک یک نفره 100 متر:

آرزو حکیمی در مرحله مقدماتی با مجارستان، لهستان، سوئیس ، چین، دانمارک و سنگاپور مسابقه داد و با ثبت زمان 4:13.115 سوم شد و به نیمه نهایی رفت. او در نیمه نهایی با استرالیا، سوئد، لهستان، قزاقستان، سوئیس، چک ، ایتالیا و چین مسابقه داد و با ثبت زمان 4:06.622 ششم شد و به فینال B صعود کرد. در مرحله نیمه نهایی نماینده قزاقستان چهارم و نماینده چین نهم شد.

حکیمی برای کسب رده دهم تا هجدهم با سوئیس، آمریکا، قزاقستان، سنگاپور، دانمارک، لهستان و دو قایقران از چک رقابت خواهند کرد.

کایاک یک نفره 1000 متر

فرزین اسدی ، نماینده ایران در مقدماتی با اسلوونی، بریتانیا، آمریکا، قزاقستان، لهستان ، صربستان و قرقیزستان مسابقه داد و با ثبت زمان 3:39.224 ششم شد و به نیمه نهایی صعود کرد. او در این مرحله با ثبت زمان 3:36.922 هفتم شد و به فینال C صعود کرد و باید برای کسب رده نوزدهم تا بیست و هفتم کوشش کند.

الکسی ماشالف، قایقران مطرح ازبکستانی در مرحله مقدماتی 3:47.773 ثبت کرد و چهارم شد و در نیمه نهایی با 3:33.588 ششم شد و او نیز به فینال C رفت.

کانوی یک نفره 1000 متر

کیا اسکندانی در مرحله مقدماتی با حریفانی از کره، اوکراین، لیتوانی، کلمبیا، ازبکستان ، بلغارستان ، آمریکا و تاجیکستان مسابقه داد و با زمان 4:00.758 بعد از ازبکستان دوم شد و به نیمه نهایی صعود کرد. او در نیمه نهایی با لیتوانی، مقدونیه، چک، مجارستان ، کانادا ، اسپانیا و دو قایقران از آلمان مسابقه داد و با زمان 4:02.940 ششم شد و به فینال C رفت. او برای کسب رده نوزدهم تا بیست و هفتم با لیتوانی، استونی، هند، اسلواکی ، آلمان، کره جنوبی، تاجیکستان و چین تایپه مسابقه بدهد.

نماینده ازبکستان در این بخش به فینال B صعود کرد.

کایاک یک نفره 500 متر

آرزو حکیمی در مقدماتی با بلژیک ، صربستان، کانادا، آمریکا، آفریقا، قزاقستان، روسیه و سوئیس مسابقه داد و با ثبت زمان 1:58.517 هفتم شد و به نیمه نهایی صعود کرد. او در نیمه نهایی با بریتانیا، استرالیا، مجارستان، دانمارک ، نیوزیلند ، آفریقا، اوکراین و چک مسابقه داد و با زمان 2:08.509 نهم شد و از مسابقات کنار رفت.

هدیه کاظمی نیز در مقدماتی با اسلواکی، نروژ، استرالیا، فنلاند، سوئد، کانادا، اوکراین و فرانسه مسابقه داد و با زمان 1:59.967 نهم و حذف شد.

کانوی تک نفره 500 متر

آتنا رئوفی، عملکرد خوبی داشت و در مقدماتی در بین لهستان، برزیل، چک، اسلوواکی، گرجستان، ازبکستان و هنگ کنگ زمان 2:13.805 را ثبت کرد و اول شد. او در نیمه نهایی با اوکراین، چک، اسپانیا، چین، روسیه، قزاقستان، ژاپن و تایلند مسابقه داد و با زمان 2:16.554 سوم شد و به فینال B راه پیدا کرد. او باید برای کسب رده دهم تا هجدهم مسابقه بدهد.

نماینده چین در این بخش با ثبت زمان 2:12.361 در نیمه نهایی اول شد و مستقیم به فینال A صعود کرد.

کایاک دو نفره 1000 متر

بابک دربان و پیمان قوی دل در مقدماتی با برزیل، صربستان، روسیه، فنلاند، مجارستان، آلمان، ایتالیا و قزاقستان مسابقه دادند و با ثبت زمان 3:19.628 هشتم و اوت شدند.

احمدرضا طالبیان و علی آقا میرزایی در مقدماتی با حریفانی از اسلواکی، کانادا، اسپانیا، ازبکستان، استرالیا، آرژانتین و دانمارک مسابقه دادند. زمان آنها 3:17.373 بود که با کسب رده پنجم به نیمه نهایی صعود کردند. آنها در نیمه نهایی با ثبت زمان 3:16.944 ششم شدند و به فینال C رفتند. آنها برای کسب رده نوزدهم تا بیست و هفتم مسابقه دهند.

کانوی دو نفره 1000 متر

کیا اسکندانی و علی اوجاقی در مقدماتی زمان 3:44.266 را ثبت کردند و با کسب رده هفتم به نیمه نهایی رفتند. آنها در این مرحله با هند، بریتانیا، کانادا، روسیه، ایتالیا، اوکراین، لهستان و ازبکستان مسابقه دادند و با زمان 3:42.616 هفتم و راهی فینال C شدند.

کایاک دو نفره 200 متر

قایق ایران را در این بخش را هدیه کاظمی و نگار علی محمدی تشکیل می دادند. این دو با ثبت زمان 40.117 هفتم شدند و بالاتر از چین به نیمه نهایی صعود کردند. بریتانیا ، چین، کانادا ، قزاقستان، لهستان ، مجارستان و ایتالیا حریفان ایران در مرحله مقدماتی بودند.

کانوی دو نفره 200 متر

هیوا افضلی و آتنا رئوفی با برزیل، کانادا، قزاقستان، مجارستان، بریتانیا، هند، چین و گرجستان مسابقه دادند و با زمان 47.571 سوم و راهی فینال A شدند.

این قایق ایران برای کسب رده اول تا نهم کاپ دو جهانی مسابقه خواهد داد.

کانوی یک نفره 200 متر

عادل مجللی پس از رقابت با برزیل ، اسلواکی، سنگاپور، چک، گرجستان، ایتالیا و موزامبیک زمان 39.262 را ثبت کرد و به عنوان قایق دوم به نیمه نهایی صعود کرد.

کایاک یک نفره 200 متر

آرزو حکیمی در این بخش زمان 42.415 را ثبت کرد و در صندلی هشتم مرحله مقدماتی نهاده شد و به نیمه نهایی رفت.

رقابت های کاپ دو جهانی در مجارستان همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نتایج کامل قایقران های ایران در کاپ دو جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج کامل قایقران های ایران در کاپ دو جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید